Remax Kale Bakırköy

Turgay Baykal

Broker / Owner

  19 Şubat 1976 Tarihinde Tekirdağ"da doğdum. Lise eğitimimden sonra Bodrum"da 10 yıl boyunca Turizm sektöründe hizmet verdim.
  2004 yılında evlenip Almanya"nın Stuttgart şehrine yerleştim. 9 yıl süren Almanya ikametimiz süresince şu an 13 yaşında olan oğlum Efe ve 10 yaşında olan kızım Ece dünyaya geldi. 2013 yılında ailece Türkiye"ye kesin dönüş yaptıktan sonra 3 Nisan tarihinde Gayrimenkul Danışmanı olarak RE/MAX"TA hizmet vermeye başladım. 4 Yıllik Gayrimenkul danışmanlığı tecrübem sırasında bulunduğum kurumda birçok başarıya imza attım ve Ciro, portföy, işlem ve müşteri memnuniyeti alanlarında dereceler aldım.Daha sonra kendi şirketimi kurup farklı bir Kurumsal Gayrimenkul Markası altında 2 yıl Broker/Owner olarak Bakırköy de hizmet verdim.
Şu anda RE/MAX Kale BAKIRKÖY ofisinde Broker/Owner olarak Gayrimenkul alım / satım / kiralama işlemlerinde 'DOĞRU FİYAT ve HIZLI İŞLEM' politikası kapsamında, Güven ve Dostluk temelleri üzerine kurulu Profosyonel Hizmet vermekteyim.
  Gayrimenkul danışmanlığı konusuna duyduğum özel ilgi ve insanların bana duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına bu sektörde yol almak en büyük arzumdu, artık sizlere bir telefon kadar yakınım.

Bildiği Diller: Almanca, İngilizce,Bülent Yılmaz

Broker / Manager 

  1974 doğumluyum. Gayrimenkulden önce kendi sektörlerinin öncüleri olan firmalarda, önce Mağazacılık sonrasında GSM ve ofis makineleri sektörlerinde satış kadrolarında görev yaptım. Sonrasındaki 15 yılda ise gayrimenkul sektöründe Gayrimenkul Danışmanı ve yönetici olarak hizmet verdim. Sarıyer Boğaziçi Park Evleri"nde müteahhit firmanın elindeki son 31 dairenin satışını gerçekleştirdikten sonra aynı bölgede ve Zekeriyaköy"deki sitelerde satışlar yaptım. Sonrasında 5000 konutluk Evora İstanbul projesinde tek yetkili 2. El satış ve kiralama ofisinin kadrosunu oluşturarak yöneticilik görevleri yaptım. Çalıştığım emlak ofislerini kadro ve işlem hızı konusunda daha iyi hale getirdim.
  Hali hazırda Gayrimenkul sektöründe Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarına danışmanlık yapıyorum. Brokerlara ofislerinin kadrolarını büyütme, bölge hakimiyeti kurma, bir emlak ofisinden sürdürülebilir bir şirket olmaya giden yolda, Gayrimenkul Danışmanlarına ise portföyünün derinliğini ve değerini arttırma, işlem hızlarını arttırma, bölge hakimiyeti kurma ve sürdürülebilir bir şirket olmalarını sağlamak için danışmanlık yapıyorum.
  Öğrenilebilir bir meslek olan Gayrimenkul danışmanlığı herkes için kendi işini en düşük maliyetle kurmanın en kazançlı yolu. Tasarruf edecek kadar kazanamadan, kendisini değerli hissedemeden çalışılan, düşük maaşlar alınan bir işten çok daha fazlasına ulaşabilmenin ilk adımı. Bu kararı alarak Gayrimenkul sektörüne katılanların girişimciliklerini, iletişim ve satış becerilerine dönüştürüyoruz. Kendilerini ilk fırsatta harcanabilir bir rakam olarak gören patronları ve müdürleri yerine kendileri için sağlam bir gelecek inşa etmeleri için birlikte çalışıyoruz.


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Cafer İpek

Gayrimenkul Danışmanı

1970 İstanbul doğumluyum, evli ve iki çocuk babasıyım. İlk öğrenimimi İzmir"de, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul"da tamamladım. 1996 yılında YDÜ İnşaat Müh. bölümünden mezun oldum. 1997 yılından itibaren İnşaat Müh. dalında Saha Şefi, Şantiye Şefi ve Proje Müdürü olarak kurumsal firmalarda çalışma hayatıma devam ettim.
Proje Müdürlüğü yaptığım son beş yıl boyunca İnşaat işleri ile beraber aynı zamanda gayrimenkul alım-satımlarıyla da ilgilendim. Bu işleri yaparken müşterilerime daha profesyonel ve tam zamanlı hizmet verebilme arzusu, beni sektörün öncüsü RE/MAX ile tanıştırdı.
RE/MAX bünyesine katıldıktan sonra, kazanmış olduğum mesleki tecrübe ve birikimimi, 37 yıldır yaşadığım İstanbul ve uzmanlık bölgesi olarak Bahçelievler, Bakırköy ve Zeytinburnun'da üst düzey hizmet kalitesi ile sürdürmekteyim. Klasik anlamda gayrimenkul danışmanlığından öte beklentim çalışma azmim ve disiplinimden taviz vermeden, yeni dostunuz, ve yeni komşunuz olmak arzusudur.Gökçe Çinkılıç

Gayrimenkul Danışmanı

Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için, hem ailenizden biri gibi hem de profesyonel bir danışman arıyorsanız SİZİN İÇİN VARIM!
GÜVEN, PROFESYONELLİK, SONUÇ ODAKLI


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Şule Büyük

Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunuyum.Çanakkale doğumluyum.Emlak Pazarlama Uzmanlığı sertifika programını Mali mevzuat dersi, gayrimenkul değerleme esasları pazarlama çağdaş satış teknikleri ve tapu mevzuatı konularında eğitimimi tamamladıktan sonra Remax ailesine katıldım.On yıldır gayrimenkul sektöründe hizmet vermekteyim.Amacım bilgiye ve güvene dayalı profesyonel hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır."Güven, Tecrübe, Kalite, Doğru Hizmet amacıyla çalışmayı kendime ilke edindim. Her şeyden önce mesleğimi çok seviyor, saygı duyuyor, önemsiyorum.10 yılı aşkın süredir Bahçelievler Bakırköy Uzmanlık bölgesimde birçok satış ve kiralama işleminde bulunarak müşterilerime zaman ve kazanç sağlayarak faydalı oldum.Halit Özgültekin

Gayrimenkul Danışmanı

14-09-1961 İstanbul doğumluyum.Göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünya, ya geldiğim ülkemi çok seviyorum, Evliyim, biri mimar diğeri mühendis iki çocuk babasıyım.yıllarca Türkiye, ABD, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, balkanlar, Orta doğu da satış - pazarlama faaliyetlerinde bulundum.Marka konumlandırması, müşteri analizi, pazar analizi yaptım.Bayilikler ve franshingler kurdum.Uzun yıllar yaptığım satış - pazarlama tecrübemi gayri menkul sektöründe kullanmak istedim.Müşteri odaklı çalışırım ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek yıllarca çeşitli başarılar elde ettim.Geçmiş başarımı sizlerinde desteğiyle gayrimenkul sektöründe de gerçekleştirmek istiyorum.Hep birlikte başarılı çalışmalar yapmak ümidiyle.

Bildiği Diller:İngilizce


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Yeşim Çelensü

Gayrimenkul Danışmanı

Aydın doğumluyum. İzmir Karşıyaka Kız Meslek Lisesi Mezunuyum. 25 yıl Tekstil şirketinde Kalite Kontrol/Güvence Sorumlusu olarak çalıştım. Son 3 yıldır Emlak Sektörüne olan ilgim nedeniyle Bakırköy Halk Eğitim Merkezinde Emlak Danışmanlığı Kursuna katıldım ve Ataköy 7/8 Kısımda faaliyette olan Emlak firmasında çalıştım. Kurumsala olan güvenim nedeniyle 2018 yılı Ocak ayında Eğitimimi tamamlayıp Şubat ayı itibariyle Remax Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarıma başladım. 28 yıldır Ataköy'de oturuyorum. Ataköy ve Florya genelinde tüm EmLak Satılık ve Kiralık işleriniz için buradayım :)
Bildiği Diller: İngilizce

-Güveniniz

-Temsilciniz

-Çözüm OrtağınızGökhan Canpolat

Gayrimenkul Danışmanı

1984 Malatya / Darende doğumluyum.
Gaziantep Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Mezunu
Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümü Öğrencisiyim.
2008 yılında CANPOLATLAR Tekstil Ltd.Şti. PAZARLAMA ve SATIŞ biriminde başladığım meslek hayatına 2013 senesinde ayrılarak kurumsal bir firmada Muhasebe Departmanında görev aldım. 2016 senesinde kurumsal bir firmada Gayrimenkul Danışmanı olarak çalıştım. 2017 senesinde ilgi duyduğum gayrimenkul pazarlama sektöründe bir dünya devi olan RE/MAX çatısı altında başarılı ofislerden olan Kale ailesine katıldım.

Hedeflerim:
Uluslararası RE/MAX gibi lider bir kuruluşun ciddiyeti, profesyonelliği, verdiği eğitimler ve katkıları ile şahsi deneyimlerimi birleştirerek, dinamik, Gayrimenkul Pazarlama Sektöründe ÇÖZÜM ODAKLI, SÜRATLİ, DOĞRU ve GÜVEN VEREN sonuçlar alabilmektir.


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Salih Demirci

Gayrimenkul Danışmanı

1991 doğumluyum. Doğduğumdan beri zeytinburnu bölgesinde ikamet ediyorum. Zeytinburnu kırımlı ismail rüştü olcay lisesi sonrasında istanbul gelişim üniversitesi sivil havacılık işletmeciliğinden mezun oldum. Çalışma hayatıma dekorasyon hizmeti veren bir firmada başladım. 2 yıl görev aldıktan sonra 3 yıl boyunca bir yayınevinde satış pazarlama ekibinde devam ettim. Son 3 yıldır gayrimenkul danışmanı olarak müşterilerime hizmet vermekteyim. Sizde doğru ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Ufuk Ersoy

Gayrimenkul Danışmanı

1972 yılında babamın memuriyeti nedeni ile Erzurum'da doğdum ve 2 yaşımda geldiğim Bakırköy'den hiç ayrılmadım.Evliyim, bir kızım var. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum .Çalışma hayatım uluslararası şirketlerde satış yöneticiliği yaparak geçti .Unilever, Kimberly & Clark, Hunca Kozmetik ve Ontex Global gibi uluslararası şirketlerde Satış Müdürlüğü yaptım. Son görevim Canbebe bebek bezlerinin Türkiye Satış Direktörlüğü idi.
Çalışma hayatım boyunca en büyük hobilerimden biri de Gayrimenkul sektörü oldu. Fırsat bulduğum her anda kendimi gayrimenkul konusunda bir makale ya da bir haber okurken buluyordum. Bu heves ve ilgi sonucunda hobimi işim haline getirmeye karar verdim ve yollarımız gayrimenkul konusunda uzman, Türkiye'nin açık ara bir numarası olarak gördüğüm REMAX ile kesişti.
46 yıldır Bakırköy'de yaşıyorum. Bölgeye olan hakimiyetimi gayrimenkul sektöründeki bilgilerimle birleştirdim.3 yıldır Remax Kale Ofisinde sizlere doğru, güvenilir hizmeti verebilmek için çalışıyorum.
Hedefim, DOĞRU, HIZLI ve ŞEFFAFLIK ilkeleri ile çalışarak, ömür boyu MEMNUNİYET garantisi yaratmaktır. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak istiyorsanız beni hemen arayabilirsiniz.


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Uysal Yağız

Gayrimenkul Danışmanı

1985 Kırklareli/Lüleburgaz doğumluyum .
Lüleburgaz ve İstanbulda eğitim hayatım bittikten sonra iş kariyerim kurumsal bir perakende şirketinde başladı ve 11 yıl boyunca devam etti. perakende sektörünün satış danışmanı, müdür yrd ve müdür pozisyonlarında çalıştıktan sonra her zaman aklımda olan gayrimenkul sektörüne adım attım.
yerel bir emlakçıda işe başladıktan sonra bu işi daha profesyonel yapmam gerektiğini fark ettim ve Türkiye'deki kurumsal gayrimenkul şirketlerini araştırdım ve REMAX'ın bu işin üniversitesi olduğunu ve sektörün en profesyonel gayrimenkul hizmeti veren şirket olduğunu fark ettim.sektörde 2. yılama başlarken belirli sektörel eğitimleri aldıktan sonra şimdi REMAX ailesinin bir üyesiyim.

Amacım sizlere gayrimenkul konusunda çözüm ortağı olabilmek ve gayrimenkul danışmanınız olmak...Dilek Baykal

Broker / ManagerRemax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Ayşe Ateş

Gayrimenkul Danışmanı
Alen Sarraf

Gayrimenkul Danışmanı

Siz Sevdiklerinizle Ve İşinizle İlgilenin Bende Gayrimenkullerinizle.. 24 Ocak 1984 tarihinde doğdum . Çocukluğumdan beri Bakırköy(Ataköy)'de ikamet etmekteyim.Eğitim sürecimde İlk öğretim olarak ilkokulu Özel Çavuşoğlu Kolejinde okuduktan sonra Orta okulu Özel Taş İlk Öğretim Okulunda bitirdim . Lise eğitiminin ardından Yeditepe Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü okudum ve akabinde askerlik görevimi tamamladım.İş hayatımda 5 yıl Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Tic A.Ş. 'de IT Yöneticisi olarak görev aldım . Arkasından 6 yıl boyunca MS İstanbul İç ve Dış Tic.Ltd.Şti'de Satış Takım Lideri olarak görev aldım.Bağlı bulunduğum kurumdan ve uluslararası çalışmalarımdan ötürü birçok kez yurtdışında farklı ülkelerde bulundum.Son 11 yılı profesyonel olmak üzere uluslararası moda fotoğrafçılığı yaptım.2017 itibari ile RE/MAX markasının Türkiye'deki tartışılmaz gücünün ve başarısının kurumsal bir yapıyla birleştiği RE/MAX KALE ailesi bünyesinde kişisel beceri ve çalışma azmiyle birlikte siz değerli müşterilerimizi güvenilir ve doğru sonuca en kısa sürede ulaştırma hedefiyle çalışmaktayım.


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Aytaç Tosun

Gayrimenkul Danışmanı
Berat Akova

Gayrimenkul Danışmanı

Bildiği Diller: Arapça, İngilizce, Rusça


Remax Kale Bakırköy

Remax Kale Bakırköy

Emine Talmaç

Gayrimenkul Danışmanı
Fatmanur Ateş

Gayrimenkul DanışmanıRemax Kale Bakırköy